Home » onderwijs

Samen leggen we de basis
voor een leven vol cultuur

FLUXUS IN HET ONDERWIJS

SAMEN VOOR CULTUUREDUCATIE IN ZAANSTAD!

Welkom bij team onderwijs! Wij zijn er voor iedereen die werkt aan cultuureducatie in Zaanstad, zoals leerkrachten, docenten, cultuurmakers en -instellingen en gemeenten. Samen bouwen we aan een toekomst waarin ieder Zaans kind een eigen culturele loopbaan vorm kan geven.

Wij adviseren scholen en cultuurmakers, verbinden hen in samenwerkingsprojecten en we vergroten hun kennis door trends en ontwikkelingen te duiden en te delen. Zo maken we samen cultuureducatie waar je blij van wordt!

Dit is team onderwijs

Dirk Beets

dbeets@Fluxus.nl

Maaike Haas

mhaas@fluxus.nl

Maartje Dijkstra

mdijkstra@fluxus.nl

Els van Alfen

evalfen@fluxus.nl

Marijke van de Haterd

mvdhaterd@fluxus.nl

Nicole Zijlemaker

nzijlemaker@fluxus.nl

Daniëlla Lemmens

dlemmens@fluxus.nl

Madeleine van Breda

mvbreda@fluxus.nl

ONZE PLANNEN & RESULTATEN

OVERIGE BELANGRIJKE DOCUMENTATIE

Een vraag of suggestie?

Mail ons via onderstaand formulier.

Of bel ons

Voor vragen over ...

FluXus algemeen Klantenservice 075 655 35 50
Voor jou (Vrije tijd) Klantenservice 075 635 61 11
Onderwijs Madeleine en Els 075 655 35 55
Zorg & Welzijn Gerard Lommerse 06 215 37 848
Podium de Flux FluXus