Bij Plankenkoorts kunnen kinderen en jongeren hun creativiteit de vrije loop laten in zang- en theaterlessen vol plezier, energie en uitdaging. Onder begeleiding van docent Donovan Hilbrink (theater) en Luca Werkhoven (zang) werken de leerlingen aan hun spel- en zangkwaliteiten, leren ze samenwerken en ontdekken ze hoe leuk het is om op een podium te staan.
De theaterlessen draaien om improvisatie, spelplezier en het spelen van scènes uit een script. In de zanglessen wordt gewerkt aan zangtechniek, ademhaling en performance, zowel solo als in groepsverband. Wie niet kan kiezen, kan ook een combinatie van zang en theater volgen.
Plankenkoorts maakt meer dan alleen lessen: aan het eind van het traject staan de leerlingen op een écht podium, compleet met kostuums, licht en geluid. Zo ervaren ze hoe het is om deel uit te maken van een echte voorstelling.
De lessen worden gegeven in kleine groepen op zaterdagen bij Fluxus. Hierdoor is er veel persoonlijke aandacht en voelt iedereen zich welkom om zichzelf te laten zien én horen.
Durf jij de planken op? Schrijf je in bij Plankenkoorts en ontdek jouw talent!
Theaterles 10:30 - 11:20
Zangles 11:30 - 12:20
Zaterdag 1 november
20 lessen = €250,00 (zang óf theater)
Combi-prijs: €475,00 (allebei)
Geen reviews beschikbaar
Plankenkoorts is een zang- en theaterplatform voor kinderen, jongeren en volwassenen die hun creativiteit willen ontdekken en ontwikkelen in een veilige, gezellige en inspirerende omgeving. Onder begeleiding van professionele docenten Luca Werkhoven en Donovan Hilbrink werken deelnemers aan zang, spel, presentatie en zelfvertrouwen.
Bij Plankenkoorts draait het niet om perfectie, maar om plezier, groei en durven. Of je nu al ervaring hebt of voor het eerst op het podium staat, iedereen is welkom. In de lessen is ruimte voor expressie, samenwerking en persoonlijke ontwikkeling. Door middel van speelse oefeningen, scènes, liedjes en voorstellingen leren deelnemers zichzelf beter kennen en laten zien wie ze zijn.
De lessen worden afgesloten met presentaties en eindvoorstellingen, waarin leerlingen hun talenten tonen aan publiek. Zo ervaren zij hoe bijzonder het is om samen iets te maken en dit met anderen te delen.
Plankenkoorts biedt lessen voor verschillende leeftijden, waaronder 8+, 12+ en volwassenen, en werkt vanuit Fluxus in Zaandam. Met aandacht, enthousiasme en vakmanschap bouwen Luca en Donovan aan een plek waar iedereen mag stralen op zijn eigen manier.