Tijden: 13.45-14.15 uur en 15.15-15.45 uur
Locatie: Lokaal 3, FluXus Verkadefabriek (Westzijde 168)
Zet je fantasieën op doek en laat je creatieve geest los! Docent en kunstenaar Bert Maurits leert je de beginselen van het schilderen met acrylverf. Leer over de geschiedenis, nieuwe technieken, en je eigen stijl te ontwikkelen. Dus, laat die kwasten maar rammelen en schrijf je in!
Door de anderhalve meter-maatregelen zijn activiteiten wellicht sneller vol, dus reserveren wordt aangeraden. Op de dag zelf aan de deur inschrijven kan ook voor zover er nog plaats is.
Stuur een e-mail naar klantenservice@fluxus.nl. Noem je naam, de activiteit en het tijdstip waarvoor je je wil inschrijven.
03.03.2023
Kom de expositie 'Aquarel, papier en plezier' van de cursisten van Vera Van Heusden bekijken bij FluXus in de Verkadefabriek aan Westzijde 168 in Zaandam.
11.03.2023
Vanaf maart start Amber van Ambrosia Naturals viltatelier met een leuke nieuwe viltworkshop bij FluXus: vogelhuisjes maken!
18.03.2023
Muzikaal talent laat zich horen tijdens het Jan Pasveerconcours! Je bent van harte welkom bij de voorrondes op zaterdag en het finale-concert op zondagmiddag.
24.02.2023
Er is weer open podium in de Pasveerzaal van de FluXus muziekschool! Kom je kijken?