Het New Moon Orchestra is druk aan het repeteren! Ze sluiten de repetitie af met een optreden, kom je kijken?
Het motto is: muziek verbindt! In het New Moon Orchestra spelen Nederlanders en nieuwkomers, jong en oud en amateurs en professionals met elkaar. Het repertoire wordt bepaald door de orkestleden zelf. Ze spelen muziek uit de hele wereld, op instrumenten uit de hele wereld: hits uit de Arabische wereld, Scandinavische folksongs en Latin feestnummers. Wat brengt ze samen? Liefde. Voor mensen, voor de muziek. In het concert vertellen de muzikanten van New Moon Orchestra wat de muziek voor hen betekent en zo speciaal maakt. Zo leer je de muziek èn de muzikanten kennen. Na afloop is er een gezamenlijke maaltijd met muzikanten en publiek.
September 2020 startte FluXus samen met Taalcafé de Sluis en componist/dirigent Arthur Wagenaar het New Moon Orchestra: een orkest dat diversiteit omarmt en tot haar kracht maakt. Een keer per maand komen we bij elkaar. Na anderhalf jaar repeteren, helaas vaak door corona onderbroken, is het nu dan tijd voor ons debuut. De totstandkoming van dit initiatief werd mede mogelijk gemaakt door Fonds Cultuurparticipatie, Gemeente Zaanstad en het instrumentenfonds van voormalig wethouder Cultuur in Zaanstad, Sanna Munnikendam.
Tijd: Inloop vanaf 15.30 uur, optreden vanaf 16.00 uur, gratis entree
Locatie: Pasveerzaal, FluXus locatie Muziekschool, Westzijde 148 in Zaandam
03.07.2022
Als ‘toetje’ op amateurkunstmaand Iktoon komt op zondag 3 juli Gluren bij de Buren terug naar Zaanstad!
10.09.2022
FluXus op feestelijke wijze het nieuwe culturele seizoen! Je bent van harte welkom voor verrassende optredens en inspirerende workshops op de leslocaties aan de Westzijde in Zaandam.
15.07.2022
Tijdens het Open Atelier komen de jongeren van het FluXus Productieteam bij elkaar om lekker te kletsen en tekenen. Kom eens vrijblijvend kijken!
09.07.2022
Dansleerlingen die les volgen bij Eszter Triz laten zien wat ze hebben geleerd het afgelopen seizoen!