Open Monumentendag 9 september
Kijk eens binnen in onze ruimtes bij de monumentale Verkadefabriek! Ons favoriete plekje is misschien wel de zolder, met de prachtige houtverbindingen in het plafond.
Op zaterdagochtend is de FluXus Verkadefabriek geopend (tijdens lesuren) voor bezichtiging. De Zaanse Muziekschool aan de Westzijde 148 (geen monument) heeft deze zaterdagmiddag open dag. Van 12:00 -16:00 uur ben je daar welkom om meer te weten te komen over muziekaanbod in Zaanstad.
Op de website van de Open Monumentendag zie je welke gebouwen open zijn. Welk monument ga jij bekijken deze zaterdag? Veel snuffelplezier gewenst!
25.04.2024
Verbindende en aanstekelijke EU-folk anno 21ste eeuw, in een spetterende show waarin ze er liever het plezier van laten afspatten dan zichzelf al te serieus te nemen.
29.03.2024
Luisteren en kijken naar muzikaal talent? Je bent deze vrijdagavond van harte welkom voor het Talentenconcert!
24.01.2024
Kom meedoen of kijken bij het Open Podium! Voor leerlingen van de muziekschool, amateurmuzikanten van andere docenten en leden van muziekverenigingen in de Zaanstreek. #samenmuziek
24.06.2024
Kom meedoen of kijken bij het Open Podium! Voor leerlingen van de muziekschool, amateurmuzikanten van andere docenten en leden van muziekverenigingen in de Zaanstreek. #samenmuziek