Op donderdag 29 april geven Zaanse ondernemers Joan Alosery en Lucien Bouman een inspiratielezing. Zij vertellen over hun duurzame modemerk Broke Ass Millionaires (BAM). Laat je inspireren door hun styling tips, foto’s, video’s, gestylede paspoppen en leer zo duurzamer met kleding omgaan!
Zowel Joan als Lucien hebben een modeachtergrond en zijn al van kinds af aan actief in de entertainment. Lucien heeft de opleiding Mode en Commercie gedaan en leerde van zijn moeder, die modemaakster is, de fijne kneepjes van het vak. Later ging zijn focus naar Basketbal Freestyle (trucs en dans met een basketbal) en muziek. Joan volgde een opleiding aan de Mode Academie, maar haar passie voor dans bleef groot. Ze richtte in 2009 Solution Dance Centre in Zaandam op. Broke Ass Millionaires-koppel Joan en Lucien vullen elkaar perfect aan. Naast hun modemerk en dansschool zetten zij zich ook in voor black culture. Met hun diverse talenten uiten zij samen hun unieke kunstvorm.
Onder de naam BAM werken Joan en Lucien aan het styleren, designen, recyclen en upcyclen van voornamelijk circulaire en vintage kleding. Zo maken ze van tweedehands kleding weer iets nieuws en unieks. Door middel van kleding, kunst, foto’s en entertainment uiten zij de filosofie achter BAM: “Met minimale middelen het maximale eruit halen”. Zo inspireert BAM op een hippe manier duurzaam met kleding om te gaan.
Tijdens de inspiratielezing zal het styling duo vertellen over de gedachte achter Broke Ass Millionaires. Bewustwording over de impact van de mode-industrie op de wereld vormt in hun verhaal de rode draad. Laat je inspireren door hun styling tips, foto’s, video’s, gestylede paspoppen en leer zo duurzamer met kleding omgaan.
Datum: donderdag 29 april 2021
Tijd: 20.00 uur
Locatie: vanuit huis te volgen via het YouTube-kanaal van FluXusZaanstad
Toegang: gratis
(Bron foto: Productie/styling: Broke Ass Millionaires foto expo “Skere Klere”, fotografen: Daniel Bunde & Adrian Borge)
25.06.2023
finalisten van het Jan Pasveerconcours 2023 spelen de sterren van de hemel in de kerk van Krommeniedijk!
07.10.2023
in de Pasveerzaal van de FluXus muziekschool: Laïs, bestaande uit de engelachtige stemmen van Jorunn Bauweraerts en Nathalie Delcroix. Samen creëren ze een betoverende wereld vol magie, mysterie, erotiek, liefde, geweld en drama, vol geheimen en onzichtbaarheden.
10.06.2023
Jeugdtheaterschool Theater MUS presenteert MarsJongensVenusMeisjes tijdens amateurkunstmaand IktoondeZaanstreek.
25.06.2023
Op zondag 25 juni is het weer Zaanse Kinderboekenmarkt in de stadsboerderij van het Darwinpark! FluXus is er ook bij met zang, dans en muziek op het podium van de kinderboekenmarkt en in de FluXus-tent met een leuke activiteit. Kom je ook?