Op donderdagavond 13 oktober is de Inspiratielezing ‘Zaanse Glorie’. Vier Zaanse kunstenaars, Laura van Dijk, Katrine van Klaveren, Teppo Korte en Ingrid Roos gaan in gesprek met Linda Willemszoon (programma coördinator beeldend en media bij FluXus). Zij vertellen over hun maakproces en hoe ze zijn gekomen waar ze nu zijn. Na de lezing volgt een bezoek aan Play Room.
De vier kunstenaars gaan in gesprek met Linda Willemszoon van FluXus. Een daarvan is Teppo Korte. De Finse kunstenaar woont sinds 2011 in Nederland. In zijn nieuwe werk combineert hij hars, prints, spuitverf en Ledverlichting. Hij laat zich inspireren door menselijke en mondiale thema’s zoals verstedelijking contra natuur. In plaats van verklaringen af te leggen, wil hij persoonlijke verhalen vertellen.
Deze inspiratielezing zal worden opgenomen door de Filmwerkgroep.
Deze lezing is onderdeel van de expositie Zaanse Glorie waarbij Zaans talent in de spotlights staat. Werken van maar liefst 17 Zaanse beeldend kunstenaars zijn van 7 t/m 30 oktober te bewonderen op 3 locaties. Het aanvullende programma biedt ruimte aan nog veel meer lokaal talent op het gebied van muziek en poëzie. Meer info.
(Teppo Korte)
Datum: donderdag 13 oktober 2022
Tijd: 20:00 uur (inloop vanaf 19:30 uur)
Locatie: FluXus locatie Verkadefabriek, Westzijde 168 in Zaandam
Entree: € 10,- PIN only (gratis voor Netwerkdocenten en Tengel-leden)
Reserveren: Stuur een e-mail naar klantenservice@fluxus.nl. Noem je naam, het aantal personen en het evenement waarvoor je wil reserveren.
23.06.2023
Luisteren en kijken naar muzikaal talent? Je bent deze vrijdagavond van harte welkom voor het Talentenconcert!
02.02.2023
Piet Kempenaar, gepensioneerd molenaar van verfmolen De Kat, neemt je mee in de wereld van pigmenten: de kleurstoffen die worden gebruikt voor het kleuren van allerlei materialen zoals verf.
18.03.2023
Muzikaal talent laat zich horen tijdens het Jan Pasveerconcours! Je bent van harte welkom bij de voorrondes op zaterdag en het finale-concert op zondagmiddag.
11.03.2023
Vanaf maart start Amber van Ambrosia Naturals viltatelier met een leuke nieuwe viltworkshop bij FluXus: vogelhuisjes maken!