Even een kijkje nemen bij een van de cursussen van onze netwerkdocenten? Dat kan met het ‘FluXus inkijkje’! Wat geven ze voor cursus? Wat doen de cursisten? Wat voor materialen worden er gebruikt? Eens in de zoveel tijd geeft een andere docent een impressie van de sfeer van zijn/haar cursus.
Dit keer nemen we een kijkje bij twee cursussen! Namelijk de cursus keramiek van Petra Boshart en de cursus Keramiek & design van Channa de Vries en Linda de Graaff.
Locatie: In de hal tussen de binnenplaats van de oude Verkadefabriek (Westzijde 168) en de parkeerplaats aan de Zaan.
22.06.2023
Tijdens amateurkunstmaand Iktoon te zien in de Pasveerzaal, Theatergroep 126 met Alles onder Tafel: "Onbewust heb je al een verwachting gemaakt over wat hier zou staan. En precies daarover gaat onze denderende voorstelling!"
01.06.2023
Tijdens amateurkunstmaand iktoon in het Monetatelier: een exposie met werk van Ursulien Bakkum van de Zaanse Schilderskring, met schilderijen die deels gebaseerd zijn op het Zaanse landschap.
04.11.2023
Roots aan de Zaan is op 4 november terug in de Pasveerzaal van de FluXus muziekschool! Dit keer met de Britse singer-songwriter Katie Spencer en jong talent Iona Lane.
25.06.2023
finalisten van het Jan Pasveerconcours 2023 spelen de sterren van de hemel in de kerk van Krommeniedijk!