Bij podium de Flux speelt Tommy Castra de blues. Samen met zijn band ‘The Painkillers’ staat Castro garant voor een fenomenale live show.Tommy Castro is geen onbekende in de blueswereld. Hij is zesvoudig blues music award-winnaar en heeft duizenden concerten gespeeld in het bijzijn van vele enthousiaste fans. Hij wordt geroemd om zijn glorieuze mix van soulvolle vocalen en blues-rock gitaarspel. Samen met zijn band ‘The Painkillers’ staat Castro garant voor een fenomenale live show.
Locatie: Podium de Flux
Adres: Hemkade 48, Zaandam
Voorverkoop: € 18,40 Deurverkoop € 20
Aanvang: 21:30 uur
Klik hier voor meer informatie.
10.09.2022
Kom kennis maken met de lessen van Vera van Heusden tijdens FluXus Open!
21.09.2022
De Muziektrein is een oriëntatie-cursus voor kinderen tussen de 6 en 9 jaar die graag een muziekinstrument willen leren spelen, maar nog niet weten welke.
10.09.2022
Kom en neem een kijkje in het FluXlab tijdens FluXus open!
18.03.2023
Muzikaal talent laat zich horen tijdens het Jan Pasveerconcours! Je bent van harte welkom bij de voorrondes op zaterdag en het finale-concert op zondagmiddag.