Het New Moon Orchestra gaat na lange tijd weer beginnen met een openbare buitenrepetitie! De weersvoorspellingen zien er goed uit, kom je kijken?
In het New Moon Orchestra spelen Nederlanders en nieuwkomers, jong en oud en amateurs en professionals samen met elkaar. Zij spelen muziek uit de hele wereld, op instrumenten uit de hele wereld en in alle stijlen, van klassiek tot meezingers. Het orkest is een initiatief van FluXus en Arthur Wagenaar, componist uit de Zaanstreek in samenwerking met Taalcafé De Sluis.
Datum en tijd: 30 mei, de repetitie is van 13.00 van 17.00 uur. de presentatie is om 16.30 uur
Locatie: buiten bij Bind, Middenweg 107, Zaandam
Speel je een instrument, wil je meedoen, ken je iemand anders die mee wil doen, laat het weten en meld je aan per mail aan bij Arthur Wagenaar en Gerard Lommerse via glommerse@fluxus.nl.
11.06.2023
Tijdens amateurkunstmaand Iktoon bij de Theatermijn: Een cardboard workshop bij MAAK 'T! op zondagmiddag. Tijdens deze workshop kun je leuke, beweegbare figuren maken van karton.
17.06.2023
De FluXus Musical Academy “Ver-Zaanst” de iconische Broadway musical the WestSideStory! Te zien als locatievoorstelling in het rondom de Verkadefabriek met de mogelijkheid om een bijpassend theaterdiner te reserveren in JP 1886.
07.10.2023
in de Pasveerzaal van de FluXus muziekschool: Laïs, bestaande uit de engelachtige stemmen van Jorunn Bauweraerts en Nathalie Delcroix. Samen creëren ze een betoverende wereld vol magie, mysterie, erotiek, liefde, geweld en drama, vol geheimen en onzichtbaarheden.
23.06.2023
Luisteren en kijken naar muzikaal talent? Je bent deze vrijdagavond van harte welkom voor het Talentenconcert!