Tijden: 13.00-14.00 uur, 14.30-15.30 uur en 16.00-17.00 uur
Locatie: Lokaal 7, FluXus Verkadefabriek (Westzijde 168)
Van beginners tot gevorderden, deze open les is voor iedereen die wil ontdekken wat hout te bieden heeft. Kom ‘proeven’ aan een stuk hout en leer op een creatieve manier te onthaasten onder begeleiding van docent Louis Niënhuis, want hout heeft geen haast…Je bent van harte welkom!
Door de anderhalve meter-maatregelen zijn activiteiten wellicht sneller vol, dus reserveren wordt aangeraden. Op de dag zelf aan de deur inschrijven kan ook voor zover er nog plaats is.
Stuur een e-mail naar klantenservice@fluxus.nl. Noem je naam, de activiteit en het tijdstip waarvoor je je wil inschrijven.
02.04.2023
Zondag 2 april in de Pasveerzaal: een Theatraal concert met Camadou & friends: Franse chansons, eigen composities, jazz, bossa-nova, poëzie op muziek van Chopin en meer!
18.02.2023
Roots aan de Zaan is terug in de Pasveerzaal van de FluXus muziekschool. Dit keer met een concert van de genre-overschrijdende en in awards grossierende zangeres Cara Dillon!
23.06.2023
Luisteren en kijken naar muzikaal talent? Je bent deze vrijdagavond van harte welkom voor het Talentenconcert!
23.03.2023
Kom meedoen of kijken bij het Open Podium! Voor leerlingen van de muziekschool, amateurmuzikanten van andere docenten en leden van muziekverenigingen in de Zaanstreek. #samenmuziek